| DAUDZUMS | 1 |
| FORM FACTOR | SLAIDS |
| LINUX OPERĒTĀJSISTĒMAS ATBALSTĪTAS | JĀ |
| SVARS | 9.2 g |
| PRODUKTA KRĀSA | ZILS |
| PLATUMS | 5.39 cm |
| AUGSTUMS | 1 cm |
| GARANTIJAS KARTE | JĀ |
| DARBA TEMPERATŪRA (T T) | 0 70 °C |
| ATBALSTĪTAS WINDOWS OPERĒTĀJSISTĒMAS | WINDOWS 7 MĀJAS PAMATA |
| DZIĻUMS | 2 cm |
| ATBALSTĪTAS MAC OPERĒTĀJSISTĒMAS | MAC OS X 10,3 PANTHE |
| KAPACITĀTE | 16 GB |
| SASKARNES TIPS | USB 3.0 |
| VEIDS | USB ZIBATMIŅA |
| IZMĒRI (WXDXH) | 53,9 X 20,0 X 10,0 MM mm |
| KAPACITĀTE | 16GB ml |
| CITAS FUNKCIJAS | VIENA NODOTĀ DARBĪBA AR INTELIĢENTO DIZAINU IEVELKAMO USB SAVIENOTĀJU. ●ĪPAŠAIS VĀCIŅŠ MAZĀK DIZAINS, VAIRS NERAIZĒJIES PAR DISKU VĀCIŅU ZUDUMU.•LED INDIKATORS, VIEGLĀK LIETOTĀJIEM ATPAZĪT NODODAMO STATUSU.●MATTE VIRSMA, KAS SPĒJ IZVAIRĪTIES NO SKRĀPĒJUMIEM, PIRKSTU NOSPIEDUMU UN NETĪRUMU ●SP WIDGET BEZMAKSAS LEJUPIELĀDES PROGRAMMATŪRU, NODROŠINOT 7 GALVENĀS DUBLĒŠANAS UN DROŠAS FUNKCIJAS |
| GARANTIJA | 24 month(s) |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | BLAZE B05 |
| MATERIĀLI | PLASTMASAS |
| TĪRAIS SVARS | 0,007 kg |
| BRUTO SVARS | 0,016 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 pc(s) |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,009 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 10 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 85.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 125 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 9 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 16264 pc(s) |
| RAŽOTĀJS | SILĪCIJA JAUDA |
