| DZIMUMS | VĪRIETIS/SIEVIETE |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| IEKŠĒJS | NĒ |
| 1. SAVIENOTĀJS | BAROŠANAS AVOTA TIPS C |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | STRĀVAS VADS (C7), VDE APSTIPRINĀTS |
| KABEĻA GARUMS | 2 m |
| TĪRAIS SVARS | 0,08 kg |
| BRUTO SVARS | 0,09 kg |
| VEIDS | CEE 7/16 LĪDZ C7 |
| TI SVARS (KG) | 0,03 kg |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 8 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 10 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 150 mm |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| APJOMS (M3) | 0,000012 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| PALETE QTY | 11111 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KABELISEKSPERTS |
