| TĪRAIS SVARS | 0,32 kg |
| BRUTO SVARS | 0,625 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,00847 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,305 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 350 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 110 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 220.00 mm |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 28.00 g |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 277.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| LAPAS RAŽĪBA | 12000 pages |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TVERTNE DR. 2300 |
| PALETE QTY | 204 GAB. |
| RAŽOTĀJS | BRĀLIS |
