| ROHU ATBILSTĪBA | JĀ |
| DZIMUMS | VĪRIETIS/SIEVIETE |
| PAKOTNES DZIĻUMS | 6 cm |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| IEPAKOJUMA AUGSTUMS | 1.5 cm |
| SERTIFIKĀCIJA | IZO 9002 |
| IEPAKOJUMA PLATUMS | 4 cm |
| SAVIENOTĀJS 2 | DVI |
| 1. SAVIENOTĀJS | HDMI |
| SAVIENOTĀJU KONTAKTU PĀRKLĀJUMS | ZELTS |
| VEIDS | NO HDMI UZ DVI D |
| PC SAVIENOJUMS | DVI D: 24+1 TAPAS SIEVIEŠU SAVIENOTĀJS; HDMI: 19 TAPU KONTAKTSPRAUDNIS |
| IZVADES SAVIENOJUMI | DVI D: 24+1 TAPAS SIEVIEŠU SAVIENOTĀJS; HDMI: 19 TAPU KONTAKTSPRAUDNIS |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | HDMI DVI, M/F |
| TĪRAIS SVARS | 0,022 kg |
| BRUTO SVARS | 0,032 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,000077 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 40 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 35 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 55 mm |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 22442 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KABELISEKSPERTS |
