| FORM FACTOR | VĀCIŅŠ |
| LINUX OPERĒTĀJSISTĒMAS ATBALSTĪTAS | JĀ |
| SVARS | 9 g |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| SERTIFIKĀCIJA | CE / FCC / VCCI / BS |
| PLATUMS | 1.8 cm |
| AUGSTUMS | 1.1 cm |
| ATBALSTĪTAS WINDOWS OPERĒTĀJSISTĒMAS | JĀ |
| DZIĻUMS | 5.8 cm |
| ATBALSTĪTAS MAC OPERĒTĀJSISTĒMAS | JĀ |
| KAPACITĀTE | 64 GB |
| SASKARNES TIPS | USB 3.0 |
| VEIDS | USB DASH DRIVE |
| OBLIGĀTĀS SISTĒMAS PRASĪBAS | WINDOWS XP/VISTA/7/8 VAI VĒLĀK;MAC OSX 10.5 VAI VĒLĀK;LINUX KODOLS 2.6 VAI VĒLĀK |
| IZMĒRI (WXDXH) | 58 X 18 X 10MM mm |
| MATERIĀLI | PLASTMASAS |
| GARANTIJA | 60 month(s) |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | UV150 |
| TĪRAIS SVARS | 0,007 kg |
| BRUTO SVARS | 0,015 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 pc(s) |
| APJOMS (M3) | 0,000345 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,008 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 115 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 30 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 8.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 2504 pc(s) |
| RAŽOTĀJS | DATI |
