| DZIMUMS | VĪRIETIS/SIEVIETE |
| SVARS | 15 g |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| PLATUMS | 2.2 cm |
| AUGSTUMS | 1.45 cm |
| SAVIENOTĀJS 2 | VGA |
| DZIĻUMS | 4. 4 cm |
| 1. SAVIENOTĀJS | HDMI |
| MAKSIMĀLĀ IZŠĶIRTSPĒJA | 1920 X 1080 pixels |
| CITAS FUNKCIJAS | * KOMPAKTS HDMI UZ VGA PĀRVEIDOTĀJS* PĀRVĒRŠ CIPARU HDMI IEEJU ANALOGAJĀ VGA IZEJĀ* LĪDZ 1920X1080@60HZ AUGSTA JOSLAS PLATUMA ATBALSTS, HDMI V1.4 ATBILSTOŠS* IZEJAS VIDEO IZŠĶIRTSPĒJA PALIEK TĀDS PATS KĀ IEEJAS VIDEO IZŠĶIRTSPĒJA |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | HDMI UZ VGA ADAPTERIS, VIENS PORTS |
| TĪRAIS SVARS | 0,09 kg |
| BRUTO SVARS | 0,1 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,0000096 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 12 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 20 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 40 mm |
| VEIDS | HDMI UZ VGA |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 2.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 8 g |
| PALETE QTY | 10000 GAB. |
| RAŽOTĀJS | GEMBIRD |
