| PRODUKTU GRUPA | ĪPAŠI TĪRĪŠANAS AUDUMI TFT UN LCD ARĪ STIKLA VIRSMĀM AR PĀRKLĀJUMU UN BEZ PĀRKLĀJUMA. ŠĶIDRUMS NESATUR SPIRTU (NESADEGOŠU), KAS NESATUR BUTILGLIKOLU UN METANOLA BIODEGRADĒJAMU; TAS NAV SLURINGENDENDLY RIPPED AUDUMS AR PERFORĀCIJAS UZGLABĀŠANAS KASTI AR BLOĶĒTĀJU, IZMANTOJOT SAUSU DRĀNU |
| PAREIZA LIETOŠANA | LCD/TFT/PLAZMA |
| VIELA | SAUSĀS DRĀNAS |
| BEZ ALKOHOLA | JĀ |
| DAUDZUMS IEPAKOJUMĀ | 100 GAB. |
| IEKĻAUTO PRODUKTU SKAITS | 1 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ĪPAŠI TĪRĪŠANAS AUDUMI TFT UN LCD |
| SADERĪBA | ĪPAŠI TĪRĪŠANAS AUDUMI TFT UN LCD |
| PRODUKTA VEIDS | TĪRĀKS |
| TĪRAIS SVARS | 0,12 kg |
| BRUTO SVARS | 0,122 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,00031171 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,002 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 73 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 35 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 122. PANTS mm |
| MĀJDZĪVNIEKI | 2.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 5544 GAB. |
| RAŽOTĀJS | LOGILINK |
