| KABEĻA GARUMS | 1.8 m |
| IERĪCES SASKARNE | USB |
| IETEICAMĀ LIETOŠANA | PC |
| RITINĀŠANAS VIRZIENI | VERTIKĀLI |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RITINĀŠANAS VEIDS | RITENIS |
| RITINĀT | JĀ |
| RITOŠO RITEŅU SKAITS | 1 |
| KUSTĪBU ATKLĀŠANAS TEHNOLOĢIJA | OPTISKIE |
| MĒRĶIS | BIROJS |
| PLUG UN ATSKAŅOT | JĀ |
| KUSTĪBAS IZŠĶIRTSPĒJA | 800 DPI |
| PROGRAMMĒJAMĀS PELES POGAS | NĒ |
| INTEGRĒTS TASTATŪRA | NĒ |
| POGU SKAITS | 3 |
| SAVIENOTĀJA TIPS | USB |
| SVARS | 102 g |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | B100 |
| IERĪCES TIPS | VADU |
| TĪRAIS SVARS | 0,047 kg |
| BRUTO SVARS | 0,114 kg |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 10.00 GAB. |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 225 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 190 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 145 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 1.14 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,062 kg |
| APJOMS (M3) | 0,00051678 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 067 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 87 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 45 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 132 mm |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PELE |
| UZLĀDĒJAMS | NĒ |
| AKUMULATORI | NĒ |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | NĒ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| MĀJDZĪVNIEKI | 29.00 g |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 38.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| PALETE QTY | 2780 GAB. |
| RAŽOTĀJS | LOGITECH |
