| KABEĻA GARUMS | 15 m |
| ROHU ATBILSTĪBA | JĀ |
| DZIMUMS | VĪRIETIS/VĪRIETIS |
| PRODUKTA KRĀSA | PELĒKS |
| DAUDZUMS IEPAKOJUMĀ | 1 |
| KABEĻA STANDARTS | CAT5E |
| SAVIENOTĀJS 2 | RJ 45 |
| 1. SAVIENOTĀJS | RJ 45 |
| KABĪŅU TEHNOLOĢIJA | 10/100/1000 BĀZES T(X) |
| MAKSIMĀLAIS KABEĻU GARUMS | 15 M m |
| PRODUKTA VEIDS | PP12 15M PLĀKSTERIS NABASSAITES KAĶIS. 5E FORMĒTS CELMA ATVIEGLOJUMS 50U" |
| KRĀSA | PELĒKS |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PP12 15M |
| TĪRAIS SVARS | 0,25 kg |
| BRUTO SVARS | 0,26 kg |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10 g |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 50 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 140 mm |
| APJOMS (M3) | 0,00105 m³ |
| PALETE QTY | 1646 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KABELISEKSPERTS |
