| DZIMUMS | VĪRIETIS/SIEVIETE |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| IEKŠĒJS | NĒ |
| SAVIENOTĀJS 2 | C14 SAVIENOJUMS |
| 1. SAVIENOTĀJS | C14 SAVIENOJUMS |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PC 189 |
| KABEĻA GARUMS | 1.8 m |
| TĪRAIS SVARS | 0, 088 kg |
| BRUTO SVARS | 0, 098 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,000572 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 55 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 40 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 260 mm |
| VEIDS | C14 LĪDZ C13 |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| PALETE QTY | 1510 GAB. |
| RAŽOTĀJS | KABELISEKSPERTS |
