| DAUDZUMS | 1 |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| APTUVENAIS LAPU SKAITS (NEPĀRTRAUKTA DRUKĀŠANA, IZO/IEC 24711 FDIS) | 600 |
| SADERĪGI PRODUKTI | DCP J525W / DCP J725DW / DCP J925DW MFC J430W / MFC J625DW / MFC J825DW / MFC J5910DW / MFC J6510DW / MFC J6710DW / MFC J6910DW |
| LAPAS RAŽĪBA | 600 pages |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | LC1240BK |
| VEIDS | TINTES KĀRTRIDŽS |
| TĪRAIS SVARS | 0,033 kg |
| BRUTO SVARS | 0,065 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 28.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 4.00 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,000265625 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,032 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 85.00 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 25 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 125 mm |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 6505 GAB. |
| RAŽOTĀJS | BRĀLIS |
