Tehniskās specifikācijas| SVARS | 85 g |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| MATERIĀLI | PELDOŠĀS EVA PUTAS |
| MAKSIMĀLAIS EKRĀNA IZMĒRS | 15.2 cm |
| SADERĪBA | 2.5" HDD |
| PLATUMS | 89 cm |
| IZMĒRI (WXDXH) | IEKŠĒJIE IZMĒRI: 8,5 X 2,4 X 12,5CM mm |
| AUGSTUMS | 135. PANTS cm |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | • PRET TRIECIENIZTURĪGA PELĒJUMA EVA AIZSARGĀ PĀRNĒSĀJAMU CIETO DISKU• IEKŠĒJĀ ELASTĪGĀ SIKSNA, LAI NODROŠINĀTU PĀRNĒSĀJAMU CIETO DISKU VIETĀ• IEKŠĒJĀ KABATAS UZGLABĀŠANA AUKLAI• RĀVĒJSLĒDZĒJA AIZDARE• UNIKĀLA RIEVOTA PELĒJUMA DETAĻAS UZ ĀRPUSI & INTERJERU• ATBILST VISVAIRĀK 2,5” PĀRNĒSĀJAMIEM CIETAJIEM DISKIEM |
| DZIĻUMS | 30 cm |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PĀRNĒSĀJAMS CIETĀ DISKA KORPUSS |
| TĪRAIS SVARS | 0,713 kg |
| BRUTO SVARS | 0,951 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 6 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,00063 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,238 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 30 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 210 mm |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 238 g |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 300 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 120 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 120 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 5.7 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,043 kg |
| PALETE QTY | 1044 GAB. |
| RAŽOTĀJS | REĢISTRA LOĢIKA |