| CITAS FUNKCIJAS | BAROŠANAS KABELIS PC SAVIENOJUMAM 1: DROŠĪBAS SPRAUDNIS (CEE 7/7), TAISNS SAVIENOJUMS 2: IEC C5 SIEVIŠĶAIS (IEC 60320 C5), TAISNS KABELIS SASKAŅĀ AR H05V F3G, VDE APSTIPRINĀTAIS DIAMETRS: 3X 0.75 MM2 DIVKĀRŠS AIZSARDZĪBAS KONTAKTA DARBA SPRIEGUMS: 250V MAKSIMĀLĀ STRĀVA: 2.5A GARUMS: 1.80M |
| KABEĻA GARUMS | 1.8 m |
| DZIMUMS | VĪRIETIS/SIEVIETE |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| IEKŠĒJS | NĒ |
| SAVIENOTĀJS 2 | C5 SAVIENOJUMS |
| 1. SAVIENOTĀJS | CEE7/7 SCHUKO |
| IEVADES STRĀVA | 10 / 16 A |
| IEVADES SPRIEGUMS | 250 V |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| TĪRAIS SVARS | 0,175 kg |
| BRUTO SVARS | 0,179 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,001377 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 004 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 120 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 45 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 255 mm |
| VEIDS | CEE 7/7 LĪDZ C5 |
| MĀJDZĪVNIEKI | 4.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PALETE QTY | 1255 GAB. |
| RAŽOTĀJS | LOGILINK |
