| KABEĻA GARUMS | 5 m |
| DZIMUMS | VĪRIETIS/VĪRIETIS |
| PRODUKTA KRĀSA | PELĒKS |
| KABEĻA STANDARTS | CAT5E |
| SAVIENOTĀJS 2 | RJ45 |
| 1. SAVIENOTĀJS | RJ45 |
| KABĪŅU TEHNOLOĢIJA | 10/100/1000 BĀZES T(X) |
| JAKA MATERIĀLS | POLIVINILHLORĪDS |
| KABEĻU AIZSARGI | U/UTP (UTP) |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DK 1512 050 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | IELĀPU AUKLA |
| VEIDS | KAĶI 5E |
| CITAS FUNKCIJAS | UTP |
| TĪRAIS SVARS | 0,102 kg |
| BRUTO SVARS | 0,107 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 70 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,0002 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,005 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 20 mm |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 5 g |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 360 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 360 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 210 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 7.49 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,272 kg |
| PALETE QTY | 4410 GAB. |
| RAŽOTĀJS | RETI |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
