| Monitorsize | 24" |
| Displaysizecm | 61 cm |
| Attēlošanas apgabals | 518. 4 x 324 mm |
| Monitortype | Darbvirsma |
| Ekrāna tips | Led ips |
| Ekrānaformāts | 16:10 |
| Izšķirtspēja | 1920 x 1200 |
| Rādīt funkcijas | Rādīt funkcijas |
| Pikselis | 0,27 mm |
| Spilgtums | 350 cd/m2 |
| Kontrastratio | 1500:1 |
| Kontrastatiodinamika | 10,000,000:1 |
| Biežums | 30-130 khz |
| Biežumsv | 100 hz |
| Skata leņķis | 178 |
| Skatsanglev | 178 |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Usb | 4 |
| Hdmi | 1 |
| Rādītportu | Jā |
| Usbtypec | Nē |
| Ethernet | Nē |
| Ievade | Ievade |
| Fotoaparāts | Nē |
| Bezvadu | Nē |
| Slīpums | Jā |
| Pivots | Jā |
| Pagriezt | Jā |
| Augstuma korekcija | Jā |
| Kensingtonloks | Jā |
| Saderīgs | Jā |
| Vesastandard | 100 x 100 |
| Monitorcontrols | 100 x 100 |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 532,8 mm |
| Dziļums | 189,5 mm |
| Augstums | 517,5 mm |
| Svars | 5,1 kg |
| Bruto svars | 7,4 kg |
| Garantija | 3 gadi |
