| Powervaw | 1600 va |
| Powerw | 900 w |
| Darbības laiks | 1/7 |
| Ieplūdes spriegums | 230 v |
| Izvades spriegums | 230 v |
| Ievades frekvence | 50/60 hz +/- 1 hz sinhronizācija ar elektrotīklu |
| Izvades frekvence | 50/60 hz +/- automātiska 5 hz sensibilizācija |
| Ieejas savienojumi | IEC 60320 c14 |
| Izvades savienojumi | (6) iec 320 c13 (baterijas dublējums) |
| Viļņu formas tips | Pakāpeniskā tuvināšanās sinewave |
| Atlādēšanas laiks | 8 h |
| Baterijas tips | Svina skābes |
| Topoloģija | Rindu interaktīvais |
| Kontrolpanels | Kontrolpanels |
| Atgādinājums | Atgādinājums |
| Krāsa | Melns |
| Formafaktors | Tornis |
| Platums | 140 mm |
| Dziļums | 390 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Svars | 10,200 kg |
| Bruto svars | 11,200 kg |
| Garantija | 2 gadi |
