Tehniskās specifikācijas| Procesori | Intel kodols i5 |
| Procesors | Intel i5-1345u |
| Procesorātrums | 1.60 ghz |
| Procesora maks. ātrums | 4.70 ghz |
| Processormulticoretype | 10 kodoli / 12 pavedieni |
| Chipset | Integrēts ar procesoru |
| Kešatmiņa ārējā | 12 mb |
| Auns | 16 gb |
| Rāminstalēts_max | 64 gb |
| Ramslots | 2 |
| Ramslotsfree | 1 |
| Ramstips | Ddr5-4800 |
| Harddrive | 512 gb |
| Glabāšanas ierīces ātrums | Nvme pci-express |
| Daudzums ierīces | 1 |
| Harddrivetype | Ssd |
| Ekrāna izmērs | 14" |
| Ekrāna tips | Fhd+ |
| Izšķirtspēja | 1920 x 1200 |
| Rādīt funkcijas | 14.0 collu ag wuxga (1920x1200) wled+low-zila gaiša uwva 1000 f5mp ir drošs skatu atstarotājs izliekts lcd panelis |
| Grafiskā karte | Integrēts |
| Grafiskais kontrolieris | Intel iris xe piemērots |
| Grafiskais kontrollermemorytype | Sistēmas koplietošana |
| Fotoaparāts | Jā |
| Audioieraksti | Audioieraksti |
| Wwan | Nē |
| Wwanfeatures | Nav wwan |
| Tīkla karte | Nē |
| Bezvadu | Wi-fi 6e |
| Bezvadu karte | Intel ax211 wi-fi 6e vpro 160 mhz + bluetooth |
| Bluetooth | Jā |
| Optiskā glabāšana | Nē |
| Ievadierīces | Clickpad backlit necaurlaidīgs premium tastatūras privātumu |
| Operētājsistēma | Windows 11 pro |
| Baterija | Ilgs kalpošanas laiks 51 stundas ātras uzlādes 3 šūnu baterija |
| Vidējais darbības laiks | Līdz 14 stundām |
| Lādētājs | 65 vatu npfc |
| Drošība | Drošība |
| Platums | 315,6 mm |
| Dziļums | 224 mm |
| Augstums | 19,2 mm |
| Pakotnes izmērs | 6,9 x 44,9 x 30,5 cm |
| Svars | 1,360 kg |
| Garantija | 1 gads |
| Paplašināšanas ostas | Paplašināšanas ostas |
| Paplašināšanas | Aktīvā viedkarte |
| Kāršu lasītājs | Nē |
| Viedkaršu lasītājs | Jā |
| Pirkstu nospiedumu lasītājs | Jā |
| Krāsa | Sudrabs |
| Lokalizācija | En |