| Powervaw | 850 va |
| Powerw | 680 w |
| Ieplūdes spriegums | 160-294 v (regulējams līdz 150 v-294 v) |
| Izvades spriegums | 230v noklusējums (200/208/220/220/230/240v) |
| Ievades frekvence | Ievades frekvence |
| Ieejas savienojumi | C14 |
| Izvades savienojumi | 6x c13 |
| Viļņu formas tips | Sinusa vilnis |
| Baterijas tips | Bez svina-skābes apkopes (nomaināms) |
| Topoloģija | Rindu interaktīvais |
| Usb | Jā |
| Saskarnes porti | Saskarnes porti |
| Krāsa | Melns/sudrabs |
| Formafaktors | Citi |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 150 mm |
| Dziļums | 345 mm |
| Augstums | 233 mm |
| Svars | 10,2 kg |
| Bruto svars | 11,7 kg |
| Garantija | 2 gadi |
