| Powervaw | 1150 va |
| Powerw | 920 w |
| Ieplūdes spriegums | 160-294 v |
| Izvades spriegums | 230v noklusējums (200/208/220/220/230/240v) |
| Ievades frekvence | 47–70 hz |
| Ieejas savienojumi | C14 |
| Izvades savienojumi | 6x c13 |
| Viļņu formas tips | Sinusa vilnis |
| Baterijas tips | Bez svina-skābes apkopes (nomaināms) |
| Topoloģija | Rindu interaktīvais |
| Usb | Jā |
| Saskarnes porti | Saskarnes porti |
| Kontrolpanels | Multilingual graphical lcd display |
| Krāsa | Melns/sudrabs |
| Formafaktors | Rack |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 438 mm |
| Dziļums | 509 mm |
| Augstums | 43,2 mm |
| Svars | 14,20 kg |
| Garantija | 2 gadi |
