| Veids | Radioaustiņas |
| Tehnoloģija | Tehnoloģija |
| Bezvadu saderība | Jā |
| Troksniskancelācija | Aktīvs |
| Microphonetype | Ievelkams |
| Jutība | Microphone: -38 db |
| Biežums | Biežums |
| Skaļrunis | 28 mm |
| Savienojamība | Savienojamība |
| Darbības diapazons | 30 m |
| Darbības laiks | Līdz 18 stundām |
| Atlādēšanas laiks | 2 h |
| Baterija | Uzlādējams |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 185 mm |
| Dziļums | 175 mm |
| Augstums | 65 mm |
| Svars | 0,13 kg |
| Iepakojuma svars | 0,2 kg |
| Satura paketes | Satura paketes |
