| Veids | Radioaustiņas |
| Tehnoloģija | Tehnoloģija |
| Bezvadu saderība | Nē |
| Troksniskancelācija | Nē |
| Microphonetype | Ievelkams |
| Jutība | Jutība |
| Biežums | Biežums |
| Skaļrunis | 28 mm |
| Savienojamība | Savienojamība |
| Darbības diapazons | 1,2 m |
| Led | Led |
| Krāsa | Melns |
| Svars | 0,146 kg |
| Iepakojuma svars | 0,2 kg |
| Satura paketes | Satura paketes |
