| Veids | Radioaustiņas |
| Tehnoloģija | Tehnoloģija |
| Bezvadu saderība | Jā |
| Troksniskancelācija | Nē |
| Microphonetype | Nē |
| Biežums | Biežums |
| Skaļrunis | 40 mm |
| Savienojamība | Bezvadu caur usb |
| Darbības diapazons | 12 m |
| Darbības laiks | 33 h |
| Baterija | Uzlādējams |
| Krāsa | Melns |
| Svars | 0,236 kg |
| Iepakojuma svars | 0,84 kg |
| Garantija | 2 gadi |
| Satura paketes | Satura paketes |
