| Ekrāna tips | Dlp |
| Lumiņi | 4000 lūmenu |
| Saspiešana | 640 x 480 |
| Vietējais risinājums | 1024 x 768 |
| Kontrastratio | 20 000: 1 |
| Projicēt | 1,52 m |
| Projekcija | 3.81 m |
| Biežums | 15–102 khz |
| Frekvencnoteikta | 23–120 hz |
| Aspectratio | 4:3 |
| Datorsaderība | Hdtv compatability: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Videosaderība | Ntsc, pal, secam, sdtv, edtv, hdtv |
| Ievade | Ievade |
| Bezvadu | Nē |
| Lampas | Lampas |
| Audio | Jā |
| Audioieraksti | 10w |
| Mountingcapability | Jā |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 296 mm |
| Dziļums | 221 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Svars | 2,300 kg |
| Bruto svars | 3,600 kg |
| Garantija | 3 gadi |
