| Monitorsize | 27" |
| Displaysizecm | 68,6 cm |
| Attēlošanas apgabals | 597.89 x 336.31 mm |
| Monitortype | Darbvirsma |
| Ekrāna tips | Led ips |
| Ekrānaformāts | 16:9 |
| Izšķirtspēja | 1920 x 1080 |
| Rādīt funkcijas | Rādīt funkcijas |
| Pikselis | 0.3114 mm |
| Spilgtums | 300 cd/m2 |
| Kontrastratio | 1500:1 |
| Biežumsv | 100 hz |
| Skata leņķis | 178 |
| Skatsanglev | 178 |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Usb | Jā |
| Hdmi | 1 |
| Rādītportu | Jā |
| Usbtypec | 15 w |
| Ethernet | Nē |
| Ievade | Ievade |
| Fotoaparāts | Nē |
| Bezvadu | Nē |
| Slīpums | Jā |
| Pivots | Jā |
| Pagriezt | Jā |
| Augstuma korekcija | Jā |
| Kensingtonloks | Jā |
| Saderīgs | Jā |
| Vesastandard | 100 x 100 |
| Emisijasstandarts | Enerģijas klase: d |
| Ēst | Zelts |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 610,68 mm |
| Dziļums | 192,28 mm |
| Augstums | 384,56 mm |
| Bruto svars | 8,470 kg |
| Garantija | 3 gadi |
