| Monitorsize | 24" |
| Displaysizecm | 61 cm |
| Attēlošanas apgabals | 518. 4 x 324 mm |
| Monitortype | Darbvirsma |
| Ekrāna tips | Led ips |
| Ekrānaformāts | 16:10 |
| Izšķirtspēja | 1920 x 1200 |
| Rādīt funkcijas | Rādīt funkcijas |
| Pikselis | 0,27 mm |
| Spilgtums | 300 cd/m2 |
| Kontrastratio | 1500:1 |
| Biežumsv | 100 hz |
| Skata leņķis | 178 |
| Skatsanglev | 178 |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Usb | Jā |
| Hdmi | 1 |
| Rādītportu | Jā |
| Usbtypec | 90 w |
| Ethernet | Jā |
| Ievade | Ievade |
| Fotoaparāts | Nē |
| Bezvadu | Nē |
| Slīpums | Jā |
| Pivots | Jā |
| Pagriezt | Jā |
| Augstuma korekcija | Jā |
| Kensingtonloks | Jā |
| Saderīgs | Jā |
| Vesastandard | 100 x 100 |
| Emisijasstandarts | Enerģijas klase: d |
| Ēst | Zelts |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 531,8 mm |
| Dziļums | 181,75 mm |
| Augstums | 364 mm |
| Bruto svars | 7,120 kg |
| Garantija | 3 gadi |
