| Mousetype | razer deathadder v3 pro - melns - klasiskā bāze - 1000 hz |
| Bezvadu saderība | Jā |
| Reoliution | 30000 dpi |
| Pogu skaits | 6 |
| Saskarne | Saskarne |
| Jauda | Jauda |
| Jaudaspazīmes | Jaudaspazīmes |
| Krāsa | Melns |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 128 mm |
| Dziļums | 68 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 0, 063 kg |
| Iepakojuma svars | 0,350 kg |
| Garantija | 2 gadi |
