| Powervaw | 1600 va |
| Powerw | 960 w |
| Darbības laiks | 10.5/2.6 |
| Ieplūdes spriegums | 176-294 v |
| Ievades frekvence | 50/60 hz +/- 3 hz (automātiskā uzraudzība) |
| Izvades frekvence | 50/60 hz +/- 1 hz sinhronizācija ar elektrotīklu |
| Izvades savienojumi | Izvades savienojumi |
| Atlādēšanas laiks | 16 h |
| Baterijas tips | Svina skābes |
| Topoloģija | Rindu interaktīvais |
| Usb | Jā |
| Saskarnes porti | Usb |
| Kontrolpanels | Multi-function lcd status and control console |
| Krāsa | Melns |
| Formafaktors | Tornis |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 382 mm |
| Augstums | 250 mm |
| Svars | 10,900 kg |
| Bruto svars | 11.650 kg |
| Garantija | 2 gadi |
