| Veids | Radioaustiņas |
| Tehnoloģija | Max input power: 30 mw |
| Bezvadu saderība | Jā |
| Troksniskancelācija | Nē |
| Microphonetype | Ievelkams |
| Jutība | Jutība |
| Biežums | Biežums |
| Skaļrunis | 40 mm |
| Savienojamība | Savienojamība |
| Darbības diapazons | 30 m |
| Darbības laiks | Līdz 37 h |
| Atlādēšanas laiks | 1,5 h |
| Baterija | Uzlādējams |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 186 mm |
| Dziļums | 157 mm |
| Augstums | 60,5 mm |
| Svars | 0,176 kg |
| Iepakojuma svars | 0,400 kg |
| Garantija | 2 gadi |
| Satura paketes | Satura paketes |
