| Monitorsize | 31,5” |
| Displaysizecm | 80 cm |
| Attēlošanas apgabals | 698.1 x 392.7 mm |
| Monitortype | Darbvirsma |
| Ekrāna tips | Led ips |
| Ekrānaformāts | 16:9 |
| Izšķirtspēja | 3840 x 2160 |
| Rādīt funkcijas | Rādīt funkcijas |
| Pikselis | 0,182 mm |
| Spilgtums | 350 cd/m2 |
| Kontrastratio | 1000:1 |
| Kontrastatiodinamika | 80,000,000:1 |
| Biežums | 30–135 khz |
| Biežumsv | 60 hz |
| Skata leņķis | 178 |
| Skatsanglev | 178 |
| Atbildes laiks | 4 ms |
| Usb | Jā |
| Hdmi | 1 |
| Rādītportu | Jā |
| Usbtypec | 65 w |
| Ethernet | Jā |
| Ievade | Ievade |
| Fotoaparāts | Nē |
| Bezvadu | Nē |
| Audio | Jā |
| Audioieraksti | 2 x 3w |
| Slīpums | Jā |
| Pivots | Nē |
| Pagriezt | Jā |
| Augstuma korekcija | Jā |
| Kensingtonloks | Jā |
| Saderīgs | Jā |
| Vesastandard | 100 x 100 |
| Emisijasstandarts | Enerģijas klase: g |
| Displeja krāsa | Melns |
| Monitorcontrols | Melns |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 714 mm |
| Dziļums | 230 mm |
| Augstums | 454,5 mm |
| Svars | 10 000 kg |
| Bruto svars | 12,300 kg |
| Garantija | 3 gadi |
