| Veids | Glabāšana |
| Harddrive | 2 tb |
| Glabāšanasierīces | Nvme |
| Ierīču daudzums | 1 |
| Glabāšanas ierīces tips | Ssd |
| Glabāšanas ierīce saskarne | Sata |
| Pārraides ātrums | 560 mb/s |
| Formafaktors | 2.5” |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 69,85 mm |
| Augstums | 6,8 mm |
| Svars | 0,046 kg |
| Bruto svars | 0,100 kg |
