| Mousetype | Optiskie |
| Bezvadu saderība | Nē |
| Reoliution | 1000 dpi |
| Pogu skaits | 3 |
| Mousecablelength | 1,8 m |
| Saskarne | Usb |
| Jauda | Ar virsmas blīvumu vairāk nekā 200 g/m2 |
| Sistēmas prasības | Sistēmas prasības |
| Krāsa | Melns |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 113 mm |
| Dziļums | 62 mm |
| Augstums | 38 mm |
| Svars | 0,090 kg |
| Garantija | 2 gadi |
