| Veids | Radioaustiņas |
| Tehnoloģija | Tehnoloģija |
| Bezvadu saderība | Nē |
| Troksniskancelācija | Nē |
| Microphonetype | Nē |
| Jutība | -43 db |
| Biežums | 13–27000 hz |
| Skaļrunis | 50 mm |
| Savienojamība | 3,5 mm |
| Krāsa | Krāsa |
| Iepakojuma svars | 0,800 kg |
| Garantija | 2 gadi |
| Satura paketes | Satura paketes |
