| Powervaw | 3000 va |
| Powerw | 3000 w |
| Ieplūdes spriegums | 160-294 v (regulējams līdz 150 v-294 v) |
| Izvades spriegums | 230v noklusējums (200/208/220/220/230/240v) |
| Ievades frekvence | Ievades frekvence |
| Izvades frekvence | 50–60 hz |
| Ieejas savienojumi | C20 |
| Izvades savienojumi | Izvades savienojumi |
| Viļņu formas tips | Sinusa vilnis |
| Baterijas tips | Bez svina-skābes apkopes (nomaināms) |
| Topoloģija | Rindu interaktīvais |
| Usb | Jā |
| Saskarnes porti | Saskarnes porti |
| Krāsa | Melns/sudrabs |
| Formafaktors | Formafaktors |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 438 mm |
| Dziļums | 603 mm |
| Augstums | 85,5 mm |
| Svars | 31700 kg |
| Bruto svars | 38,400 kg |
