| Powervaw | 1500 va |
| Powerw | 1000 w |
| Ieplūdes spriegums | 230v |
| Izvades spriegums | 230v |
| Ievades frekvence | 50/60 hz +/- 3 hz (automātiskā uzraudzība) |
| Izvades frekvence | 50/60hz +/- 3 hz |
| Ieejas savienojumi | Ec-320 c14 |
| Izvades savienojumi | Izvades savienojumi |
| Viļņu formas tips | Sinusa vilnis |
| Atlādēšanas laiks | 3 stundas |
| Baterijas tips | Maintenance-free sealed lead-acid battery with suspended electrolyte : leakproof |
| Topoloģija | Rindu interaktīvais |
| Usb | Jā |
| Rj45 | Jā |
| Saskarnes porti | Rj-45 sērija , usb |
| Kontrolpanels | Multi-function lcd status and control console |
| Atgādinājums | Signalizācija, kad uz baterijas : atšķiras zems akumulatora trauksmes : konfigurējama kavēšanās |
| Krāsa | Melns |
| Formafaktors | Tornis |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 171 mm |
| Dziļums | 439 mm |
| Augstums | 219 mm |
| Svars | 24, 090 kg |
| Bruto svars | 26,800 kg |
