| Veids | Radioaustiņas |
| Tehnoloģija | Pretestība: 39 omi (pasīva), 5k omi (aktīva) |
| Bezvadu saderība | Jā |
| Troksniskancelācija | Nē |
| Microphonetype | Vienvirziena |
| Jutība | 87,5 db |
| Biežums | Biežums |
| Skaļrunis | 40 mm |
| Savienojamība | Bezvadu caur usb |
| Darbības diapazons | 20 m |
| Darbības laiks | 29 h |
| Baterija | Uzlādējams |
| Led | Jā |
| Sistēmas prasības | Sistēmas prasības |
| Krāsa | Krāsa |
| Platums | 194 mm |
| Dziļums | 83 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Svars | 0,278 kg |
| Iepakojuma svars | 0,616 kg |
| Garantija | 2 gadi |
| Satura paketes | Satura paketes |
