| Mousetype | Optiskie |
| Bezvadu saderība | Jā |
| Reoliution | 8000 dpi |
| Pogu skaits | 7 |
| Mousecablelength | 10 m |
| Saskarne | Saskarne |
| Jauda | Baterija |
| Jaudaspazīmes | Jaudaspazīmes |
| Krāsa | Pelēks |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 124,9 mm |
| Dziļums | 84,3 mm |
| Augstums | 51 mm |
| Svars | 0,141 kg |
| Iepakojuma svars | 0,300 kg |
