| Mousetype | logitech g502 x gaišgaita melna |
| Bezvadu saderība | Nē |
| Reoliution | 25600 dpi |
| Pogu skaits | 9 |
| Saskarne | Usb |
| Jauda | Ar virsmas blīvumu vairāk nekā 200 g/m2 |
| Sistēmas prasības | Sistēmas prasības |
| Krāsa | Melns |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 131,4 mm |
| Dziļums | 79,2 mm |
| Augstums | 41,1 mm |
| Svars | 0,089 kg |
| Iepakojuma svars | 0,392 kg |
