| Veids | Radioaustiņas |
| Tehnoloģija | Tehnoloģija |
| Bezvadu saderība | Jā |
| Troksniskancelācija | Nē |
| Microphonetype | Nē |
| Jutība | 91. 7 diena |
| Biežums | Biežums |
| Skaļrunis | 50 mm |
| Savienojamība | Bezvadu caur usb |
| Darbības diapazons | 15 m |
| Darbības laiks | 20 h |
| Baterija | Uzlādējams |
| Sistēmas prasības | Sistēmas prasības |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 195 mm |
| Dziļums | 94 mm |
| Augstums | 138 mm |
| Svars | 0,370 kg |
| Iepakojuma svars | 0,840 kg |
| Satura paketes | Satura paketes |
