| Veids | Radioaustiņas |
| Tehnoloģija | Pretestība: 39 omi (pasīva), 5k omi (aktīva) |
| Bezvadu saderība | Jā |
| Troksniskancelācija | Nē |
| Microphonetype | Nē |
| Jutība | 93 dienas |
| Biežums | Biežums |
| Skaļrunis | 50 mm |
| Darbības diapazons | 20 m |
| Darbības laiks | 12 h |
| Baterija | Uzlādējams |
| Led | Jā |
| Krāsa | Krāsa |
| Platums | 195 mm |
| Dziļums | 87 mm |
| Augstums | 188 mm |
| Svars | 0,379 kg |
| Iepakojuma svars | 0,740 kg |
