| Productpicture1 | Https://www.tdbaltic.ee/images/products/hp/3ym60ae_2.jpg |
| Productpicture5 | Https://www.tdbaltic.ee/images/products/hp/3ym60ae_6.jpg |
| Producthighlights |
|
| Compatibility | Hp 305 ink cartridges work with: hp deskjet 2300, 2700, 2700e, 2730, 2810e, 2820e, 2821e, 2822e, 2823e, 2825e, 2827e, 2842e, 4100, 4100e, 4134, 4210e, 4220e, 4222e, 4227e, 4230e hp envy 6000e, 6010, 6020, 6022, 6030, 6032, 6400e, 6420, 6420e, 6422, 6430, 6432 |
| Quantityperpack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Cartridgecapacity | Standard yield |
| Inktype | Dye-based ink |
| Printingcolours | Cyan, magenta, yellow |
| Supplytype | Single pack |
| Countryoforigin | China, vietnam, united states, germany, malaysia |
| Operatingrelativehumidityhh | 20 - 80% |
| Storagetemperaturett | -40 - 60 °c |
| Operatingtemperaturett | 5 - 35 °c |
| Width | 113 mm |
| Depth | 37 mm |
| Height | 115 mm |
| Weight | 30 g |
| Packagewidth | 113 mm |
| Packagedepth | 37 mm |
| Packageheight | 115 mm |
| Warranty | 12 months |
| Productcondition | Original |
| Manufdatasheet | Https://www.tdbaltic.ee/leaflets/hp/3ym60ae.pdf |
