| Veids | Radioaustiņas |
| Bezvadu saderība | Nē |
| Troksniskancelācija | Nē |
| Microphonetype | Vienvirziena |
| Jutība | Jutība |
| Biežums | Biežums |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 165 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Augstums | 172 mm |
| Svars | 0, 085 kg |
| Iepakojuma svars | 0,200 kg |
| Garantija | 2 gadi |
| Satura paketes | Satura paketes |
