| Drukas tehnoloģija | Lāzers |
| Krāsamono | Mono |
| Printspeedmono | 34 ppm |
| Pirmā lapa ārā | 6,2 s |
| Procesors | 1.00 ghz |
| Memory | 512 mb |
| Drukas kvalitāte | 600 x 600 dpi |
| Darba cikls | 30000 lappuses |
| Papīra apstrāde | 250 |
| Kopā papīra apstrāde | 250 |
| Papertraysstandard | 1 |
| Dupleksdruka | Nē |
| Adf | Jā |
| Jauda | 50 |
| Printformat | A4 |
| Maxprintarea | 216 x 356 mm |
| Mediatypes | 216 x 356 mm |
| Mediasizes | 216 x 356 mm |
| Bezvadu | Jā |
| Saskarneunkonektivitāte | Saskarneunkonektivitāte |
| Fakss | Jā |
| Skenē | Jā |
| Skenkvalitāte | 1200 x 1200 dpi |
| Kopēt ātrumu | Nē |
| Drošība | Https://www.xerox.co.uk/en-gb/office/multifunkcija-printeri/xerox-b235-multifunkcija-printeri/specifications |
| Platums | 415 mm |
| Dziļums | 360 mm |
| Augstums | 352 mm |
| Svars | 10 000 kg |
