| Powervaw | 1000 va |
| Powerw | 700 w |
| Darbības laiks | 31.3/8.7 |
| Ieplūdes spriegums | 160–286 v |
| Izvades spriegums | 220v, 230v, 240v |
| Ievades frekvence | 50/60 hz +/- 3 hz (automātiskā uzraudzība) |
| Izvades frekvence | 50/60hz +/- 3 hz |
| Ieejas savienojumi | Ec-320 c14 |
| Izvades savienojumi | Izvades savienojumi |
| Viļņu formas tips | Sinusa vilnis |
| Atlādēšanas laiks | 3 h |
| Baterijas tips | Baterijas tips |
| Topoloģija | Rindu interaktīvais |
| Usb | Jā |
| Smartslot | Jā |
| Rj45 | Jā |
| Saskarnes porti | Rj-45 sērija, smartslot, usb |
| Kontrolpanels | Multi-function lcd status and control console |
| Atgādinājums | Signalizācija, kad uz baterijas : atšķiras zems akumulatora trauksmes : konfigurējama kavēšanās |
| Krāsa | Melns |
| Formafaktors | Rack |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 432 mm |
| Dziļums | 477 mm |
| Augstums | 86 mm |
| Svars | 22.500 kg |
| Bruto svars | 28 000 kg |
| Garantija | 3 gadi |
