| Powervaw | 2200 va |
| Powerw | 1980 w |
| Ieplūdes spriegums | 230 v |
| Izvades spriegums | 230 v |
| Ievades frekvence | 50/60 hz +/- 3 hz (automātiskā uzraudzība) |
| Izvades frekvence | 50/60hz +/- 3 hz |
| Ieejas savienojumi | Ieejas savienojumi |
| Izvades savienojumi | Izvades savienojumi |
| Viļņu formas tips | Sinusa vilnis |
| Atlādēšanas laiks | 3 h |
| Baterijas tips | Baterijas tips |
| Topoloģija | Rindu interaktīvais |
| Usb | Jā |
| Smartslot | Jā |
| Saskarnes porti | Saskarnes porti |
| Kontrolpanels | Multi-function lcd status and control console |
| Atgādinājums | Signalizācija, kad uz baterijas : atšķiras zems akumulatora trauksmes : konfigurējama kavēšanās |
| Krāsa | Melns |
| Formafaktors | Tornis |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 197 mm |
| Dziļums | 544 mm |
| Augstums | 435 mm |
| Svars | 48,800 kg |
| Bruto svars | 60 000 kg |
| Garantija | 2 gadi |
