| Powervaw | 550 va |
| Powerw | 330 w |
| Darbības laiks | 9/3 |
| Ieplūdes spriegums | 184–264 v (pielāgojams 161–284 v) |
| Izvades spriegums | 184–264 v (pielāgojams 161–284 v) |
| Ievades frekvence | 46–70 hz |
| Izvades frekvence | 50–60 hz |
| Ieejas savienojumi | C14 |
| Izvades savienojumi | Izvades savienojumi |
| Baterijas tips | Hermētiski noslēgtas svina skābes |
| Topoloģija | Bezsaistē |
| Usb | Jā |
| Saskarnes porti | Usb (slēpts atbilstoši) |
| Krāsa | Melns/balts |
| Formafaktors | Tornis |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 325 mm |
| Dziļums | 83,5 mm |
| Augstums | 140 mm |
| Svars | 2,900 kg |
| Bruto svars | 4000 kg |
