| Veids | Radioaustiņas |
| Tehnoloģija | Tehnoloģija |
| Bezvadu saderība | Nē |
| Troksniskancelācija | Pasīva |
| Microphonetype | Vienvirziena |
| Jutība | Jutība |
| Biežums | Biežums |
| Skaļrunis | 50 mm |
| Savienojamība | 3,5 mm |
| Darbības diapazons | 1,3 m |
| Lietotāju kontrole | Lietotāju kontrole |
| Krāsa | Melns |
| Svars | 0,240 kg |
| Iepakojuma svars | 0,650 kg |
