| Veids | Radioaustiņas |
| Tehnoloģija | Pretestība: 39 omi (pasīva), 5k omi (aktīva) |
| Bezvadu saderība | Nē |
| Troksniskancelācija | Nē |
| Microphonetype | Vienvirziena |
| Jutība | 107 +/- 3 dienas |
| Biežums | Biežums |
| Skaļrunis | 50 mm |
| Savienojamība | Savienojamība |
| Darbības diapazons | 2 m |
| Platums | 172 mm |
| Dziļums | 81,7 mm |
| Augstums | 182 mm |
| Svars | 0,280 kg |
| Iepakojuma svars | 0,400 kg |
