| Drukas tehnoloģija | Lāzers |
| Krāsamono | Mono |
| Printspeedmono | 24 ppm |
| Drukas ātruma īpašības | Drukas ātruma īpašības |
| Pirmā lapa ārā | Pirmā lapa ārā |
| Procesors | 600 mhz |
| Memory | 512 mb |
| Drukas kvalitāte | 1200 x 1200 dpi |
| Darba cikls | 50000 lappuses |
| Papīra apstrāde | 100+250 |
| Kopā papīra apstrāde | 600 |
| Papīra apstrādesrezultāti | 250 |
| Papertraysstandard | 2 |
| Pappertraysmax | 3 |
| Dupleksdruka | Jā |
| Printformat | A3 |
| Maxprintarea | 297 x 432 mm |
| Mediatypes | 297 x 432 mm |
| Mediasizes | 297 x 432 mm |
| Mediaweights | 60 līdz 163 g/m2 |
| Mediaweightmax | 163 g/m2 |
| Valodas fonti | Valodas fonti |
| Bezvadu | Nē |
| Saskarneunkonektivitāte | Saskarneunkonektivitāte |
| Kontrolpanels | Kontrolpanels |
| Fakss | Nē |
| Digitalizācija | Digitalizācija |
| Skenē | Jā |
| Skenēšanas tips | Plakans |
| Skenkvalitāte | 600 x 600 dpi |
| Scanqualeh | 4800 x 4800 dpi |
| Skenēt | 297 x 432 mm |
| Kopēt ātrumu | Jā |
| Multiplecopies | 999 |
| Operētājsistēmas | Http://h20195.www2.hp.com/v2/getpdf.aspx/4aa7-6829eee.pdf |
| Platums | 560 mm |
| Dziļums | 540 mm |
| Augstums | 417 mm |
| Svars | 25,400 kg |
| Garantija | 1 gads |
| Satura paketes | Satura paketes |
