| Powervaw | 800 va |
| Powerw | 450 w |
| Ieplūdes spriegums | 230 v |
| Izvades spriegums | 230 v |
| Ievades frekvence | 50/60 hz +/- 5 hz (autosensors) |
| Izvades frekvence | 50/60 hz +/-1 hz |
| Ieejas savienojumi | Ec-320 c14 |
| Izvades savienojumi | (6) iec 320 c13 (baterijas dublējums) |
| Viļņu formas tips | Pakāpeniskā tuvināšanās sinewave |
| Baterijas tips | Baterijas tips |
| Topoloģija | Rindu interaktīvais |
| Kontrolpanels | Kontrolpanels |
| Atgādinājums | Atgādinājums |
| Formafaktors | Citi |
| Platums | 160 mm |
| Dziļums | 305 mm |
| Augstums | 92 mm |
| Svars | 5,300 kg |
| Bruto svars | 5.750 kg |
| Garantija | 2 gadi |
