| Mousetype | Optiskie |
| Bezvadu saderība | Nē |
| Reoliution | 800 dpi |
| Pogu skaits | 3 |
| Mousecablelength | 180 cm |
| Saskarne | Usb |
| Jauda | Ar virsmas blīvumu vairāk nekā 200 g/m2 |
| Sistēmas prasības | Sistēmas prasības |
| Krāsa | Balta |
| Satura paketes | Logitech b100 optiskā usb pele |
| Iepakojuma svars | 0,100 kg |
| Garantija | 1 gads |
